שסק על העץ

אין חובב פירות שלא מכיר את הפרי המדהים הזה, ואם אתם מקפידים על תזונא בדגש על פירות טריים השסק הוא לא פחות מפתיחה מופלאה של עונת פירות הקיץ העסיסיים במיוחד.

הוא טעים ועסיסי, פריך מבחוץ ונוח במיוחד לאכילה בקליפתו או בלעדיה. יש לו שלל יתרונות בריאותיים, ושסק אורגני הוא אחד מהפירות הבריאים והטעימים ביותר שתוכלו למצוא בעונה זו.

אז תנו לנו לעשות לכם מעט חשק לשסק, אנחנו מתחילים.

שסק על העץ

פרי השסק הוא נוגד סרטן מצטיין

עם כמויות גבוהות במיוחד של ויטמין A בפרי השסק הוא נחשב כלוחם מצטיין ברדיקלים החופשיים הפוגעים בתאים השונים בגוף האדם. הסיבים התזונתיים הנמצאים בשפע בשסק עוזרים לפעולת מעי תקינה ושמירה על ריריות מערכת העיכול ובכך מסייעים במניעת מחלות מעיים שונות. 

השסק בריא במיוחד בשמירה על כלי הדם

השסק עשיר במיוחד באשלגן המסייע בשמירה על לחץ דם סיסטולי נמוך, שומר על כלי הדם והלב, והחשוב מכל מסייע בשמירה על רמות נתרן ומים מאוזנות בגוף. אכילה של שסק מסייעת באופן פעיל להפחתת הסיכויים לאירועים לבביים או שבץ.

התגנבו לכם כמה עלים של שסק למשלוח? הרווח כולו שלכם

מלבד פרי השסק גם לעלי עץ השסק ישנם שימושים בריאותיים רבים. חליטה של על השסק משמשת ברפואה העממית היפנית למניעת מגוון רב של מחלות ובראשן הרגעה ושיכוך כאבים כללי, דלקת גרון ושאר שיעולים טורדניים.

פרי השסק עשיר מאד בפקטין

השסק מתאים ביותר להכנת ריבות שונות לצורך שימורו מחוץ לעונה, ומסייע לזרימה טובה יותר של הדם ופינויי כולסטרול עודף מדפנות כלי הדם. ריבוי הפקטין שבפרי עוזר מאד גם לסובלים מעודף שומן בכלי הדם, ובכלל כל עוד הפרי המדהים הזה נמצא בשיא עונתו כדאי לאכול ממנו בשפע ולנות משלל היתרונות הבריאותיים אותו הוא מציע.

שסק זה עניין טעים מאד

השסק הינו פרי מופלא וטעים במיוחד בימות הקיץ. אל תפסידו את ההזדמנות לעטר את צלחת הפירות שלכם בפרי המדהים והאיכותי הזה שמחזיר את כולנו לטעמי הילדות ולו רק לרגע אחד.הפרי הזה משביע ואינו משמין כאחד, תוספת של מנת פרי השסק לארוחה הופכת אותה לבריאה במיוחד, ומעשירה את הגוף שלכם באשלגן שעוזר רבות בשמירה על גוף בריא וחילוף חומרים תקין.

 

יש לנו מגוון של שסק בחנות "האורגני"

תוכלו למצוא אצלנו בחנות "האורגני" שסק אורגני מבוקר ושסק מובחר מחקלאות בת קיימא בהרי ירושלים, לכם רק נשאר לבחור את האופציה המתאימה ביותר לכם. אנחנו ממליצים לכם בחום לב לנסות את סוגי השסק השונים אצלנו כי בחיים אין דבר כזה יותר מידי שסק, רק בריאות. 
 
מאחלים לכם כל טוב ושפע של תוצרת בריאה ומקומית,

דוד, ספי וכל צוות האורגני