ירק פרא יקטוף השבוע לפת, מנגולד וחמציץ בר מהשדה הקטן. מומלץ !

אגוזי מקדמיה בקליפתםאותות לקראת שינויי העונה,

קובי יקטוף השבוע תפוזים מזן ולנסיה, הזן התבורי נגמר על העצים ובשבועות הקרובים ניפרד מהתפוזים ישירות מהעצים.
גם גילי מבית יצחק מבקש למסור שאלו ימיו האחרונים על העץ של האבוקדו אטינגר, למי שרוצה להינות מהתענוג בפעמים האחרונות לעונה זו מוזמן להזמין.

אבוקדו האס יישאר לעוד תקופה מסויימת אחריו כך שעדיין נוכל להנות מאבוקדו טעים ומשובח שנקטף מהעץ לפי הזמנה.

מלוא הטנא חוזר עם אגוזי מקדמיה עם הקליפה ישר מהעץ (יש גם מפצח אגוזי מקדמיה שחילף מייצר בין קטיף לקטיף), הדרך הכי בריאה, טעימה ומומלצת לצרוך את האגוזים הטעימים היא כמה שיותר טריים (לאחר תהליך הבשלה טבעי על העץ) עם הקליפה ולקלף ממש לפני הצריכה.

גלגרגיר הנחליםעד פיין ממשק גידולי מים חושף לראשונה את גרגיר הנחלים שלו, גלעד שמע מצוות האורגני שגרגיר נחלים זה הדבר הבא, שהוא מלא בערכים תזונתיים, טעים, מחזק ומספר אחד ברפואה מסורתית כמפחית סיכון למחלות כרוניות ותורם לאנטיאייג'ינג, "גרגיר נחלים הוא המקור התזונתי הטוב ביותר ל-PEITC (פנילאיזותיוציאנט) חומר אשר הוכח במחקרים כנלחם בסרטן. תוצאות של ניסוי שנערך במשךשמונה שבועות ופורסמו בכתב העת American Journal of Clinical Nutrition הוכיחו כי תוספת יומית של 85 גרם של גרגיר נחלים (כשתי כוסות) עשויה להפחית ב-17% נזק לדי-אן-איי הקשור בסרטן" (גרגיר לקח את המקום הראשון במצעד העלים הכי בריאים בYNET), במשך החודשים האחרונים גלעד עמל על להשיג את הזרעים הנכונים, ניסה את שיטות הגידול שמתאימות לעלה הנחשק והיום יש תוצאות, קטיף בלעדי וראשון לחברי יוזמת האורגני ולכל מי שרוצה לתמוך בחקלאות מקיימת פורצת דרך (בשנים הבאות כשתראו את המוצר על המדפים בחנויות הטבע תוכלו לומר שאתם הייתם בין הראשונים שתמכו וטעמו), בלי קשר לסגולות הבריאותיות הגרגיר נחלים הוא חוויה קולינרית ייחודית וניכר בטעם חרדלי חזק, יכול לחזק כל סלט או שייק ירוק בטעמים חזקים, צבעים ומרקם יחודיים. קטיף חד פעמי לשבועות הקרובים עד שייכנס לגידול קבוע במשק גלעד פיין.

לברוקוליקולורבישער הגן יש שפע של ברוקולי וקולורבי שמחכים בשדה להעביר את אהבתם של דוד ועמיחי מהאדמה אליכם הביתה.

מבצעי השבוע/מה שיש בשפע בשדות:
אשכולית אדומה, אשכולית לבנה (מעולה), לימונים, כרוב לבן, דייקון (צנון לבן), צנונית, מלפפון אנגלי, עגבניה רגילה ועוד ברשימת המבצעים בחנות היוזמה.

לכל המבצעים – לחצו כאן

 

הרשמה מנויים לקהילה וקבלת סל שבועי מהחקלאים

או

כניסה והזמנה מחנות היוזמה

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *