ווטר ברי

שבוע אחרון של אוגוסט והכי קל לחזור לשגרה קודם כל עם משלוח טוב מהאורגני, זה כבר יתן השראה לכל השאר.

זוכרים את הסלמונלה שעוברת ממוצר למוצר בסופר? מבט חטוף על עיתון אנגלי של הבוקר באי כריתים רגע לפני ההמראה חזרה לישראל מכריז בזעזוע עמוק, על מוצר ארוז באנגליה שנמצאו בו רעלים לא מומלצים לצריכה… ואנחנו מזכירים שיש דרך פשוטה להמנע מרעלים במזון המעובד והיא פשוט לצרוך מזון לא מעובד שנקי מרעלים, היום כל אב ואם יודעים יותר טוב להמנע מלכתחילה ממזון שמכיל רעלים במינון נמוך ומעובד בצורה שמרחיקה ממנו את החומרים החיים, בקיצור, תוצרת בריאה בגוף בריא.

המלצות השבוע מהחקלאים

בננה חוזרת, שזיפים ואפרסקים הזדמנויות אחרונות, אגסים, ורימונים מתחילים להכנס לשיא העונה, נזכיר גם את המנגו, פפאיה וקובו ושאר המיוחדים מהחקלאים שמפתיעים.

ווטר ברימומלץ מאוד, פטריות ארינגי מדהימות של משק קפלן.

עגבניה, מלפפון ופלפל אדום נכנסים לעונת המעבר הקשה שלהם, המחירים עולים והאיכות יורדת, אנחנו משתדלים כרגיל להביא לכם את הכי טוב שיש וגם למיין, במידה ומשהו הגיע לא ראוי או בצורה שלא נהנתם ממנו, ספרו לנו, זה עוזר לנו ולחקלאים לעשות את זה יותר טוב בפעם הבאה וגם לתת אחריות מלאה על הכל.

בקרוב מתחילה עונת הסולניים בערבה, ההיצע והאיכות עולים והמחירים יורדים. נחכה בסבלנות…
סוף קיץ נעים וטעים כי מגיע לכם הכי טוב,

באהבה ובתאבון בריא
דוד וצוות האורגני.

[button link="http://shop.haorgani.co.il/" color="default" size="xlarge" stretch="" type="" shape="" target="_self" title="" gradient_colors="|" gradient_hover_colors="|" accent_color="" accent_hover_color="" bevel_color="" border_width="1px" icon="" icon_divider="yes" icon_position="left" modal="" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="0.1" animation_offset="" alignment="center" class="" id=""]כניסה והזמנה[/button]

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שליחה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.