שלום וחג שמח,

להרבה מחברי האורגני וחוקרי התזונה הנכונה בארץ יש משהו משותף שכולנו חולקים ביחד, כולנו עברנו בעבר איזושהי חוויה גופנית או רוחנית מטלטלת שגרמה לנו לחשוב פעם נוספת על המזון שלנו, מקורו וצורת הצריכה שלו.

האורגני ממשיך להיות עבור כולנו מעבדה חברתית אותנטית בה אנחנו בוחנים דרכים מקיימות לצרוך את המזון שלנו, דרכים שבהן ניתן לצרוך מזון באופן שלא פוגע בסביבה ובאדמה כחלק מתהליך ריפוי אישי וחברתי.

כולנו חולקים חזון משותף להשאיר לדורות הבאים מורשת נכונה וטובה יותר של צריכת מזון בריאה וטובה מאמא אדמה תוך כדי שאנחנו מפתחים את הרגישות למה שנכון לעשות וליישם כבר בסביבה הקרובה לנו כיום.

רובנו מצליחים במהלך הדרך לראות הוכחות טובות וחזקות לכך שכולנו בדרך הנכונה של הזנת האדם והאדמה, האורגני זה סיפור של הצלחה, של ניצחון הרוח, של הרצון לשנות ולעשות טוב בדרך הטובה.

התחלנו לפני כ5 שנים על אופניים עם משפחה או שתיים בירושלים והיום יש יותר מ1000 חברים רשומים ויותר מ30 חקלאים טובים שמשתפים פעולה עם היוזמה במהלך השנה. כולם נהנים משפע רב, משקיפות מלאה ומסחר הוגן ומקומי, השינוי הוא מעגלי וספירלי כאחד ואנחנו לומדים כל הזמן לצרף חברים נוספים, לשתף ולעורר השראה בקרב כל מי שרוצה להצטרף כחבר או כחקלאי חדש.

תמיד יש מה ללמוד, תמיד יש לאן לשפר, תמיד יש איך להתחזק, נשמח לקבל מכם עדויות מרגשות על שינויים שעברו עליכם לטובה בעקבות תובנה או החלטה שלקחתם על עצמכם והצלחתם בה. (אם אתם חברים בהאורגני סימן שכמובן הצלחתם בלעשות את הצעד הראשון בלקיחת ההחלטה :-).

אנחנו נשמח תמיד לשתף, לפרגן וגם לשלוח מתנה טובה על שיתופים אמיתיים מהבטן. תרגישו חופשי לשתף ותדעו שכל סיפור מעודד יזכה לתגובה חמה ואוהבת..

תודה לכולם על התמיכה

חג שמח,
דוד עובדיה, האורגני

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שליחה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.