אנחנו מכילים בתוכנו חלל אחד גדול שאנחנו אמורים כל פעם למלא במשהו אחר וחדש, אכילה והזנת הגוף הם גם תהליך של היזכרות, 
הדבר הראשון שכולנו חווינו בחיינו זה לצאת אל אוויר העולם ולקבל את מילוי תחושת החלל העצומה שנוצרה ברגע אחד מאמא הטובה.
מאותו רגע למדנו לאחר כמה חודשים שאמא וגם אבא לא יכולים למלאות את כל החלל הזה לבדם, אנחנו גדלים ומבינים שגם אנחנו צריכים להיות פעילים במילוי תחושת הריק שיש בתוכנו, אנחנו מבינים שתזונה זה דבר שמשתנה כל הזמן, תמיד תהיה לנו תחושה שמשהו חסר בתוכנו ותמיד נשאף למלא את החסר ותמיד שנשלים את המשימה, תמיד יחכה לנו חלל חדש שמתרוקן לו בקרבנו, ברצון הבסיסי לשרוד על הצד הטוב ביותר אנחנו משמרים בקרבנו תמיד את תחושת החוסר כדי שתמיד נשאף למלא אותה. החלל הוא הרצון לחיות, השאיפה להזנה היא הרצון לשרוד, לכולנו יש את אותו המבט כשאנחנו אוכלים, עמוק עמוק בתוך העניים שלנו אנחנו מתחברים לאמא שלנו, לרגע הראשון שהיא האכילה אותנו, המבט הזה מתגנב לו מידי פעם בארוחה החוצה. מבט של תינוק שבוהה בחלל דרך פניה של אימו שמעניקה לו את תחושת הביטחון החזקה ביותר שיכולה להיות עלי אדמות.
המבט שאומר עד עכשיו דאגתי ועכשיו אני מסופק, עכשיו אני רגוע, התחושה שכולנו יודעים עמוק עמוק בתוכנו שהיא תחושה זמנית, החוויה של יש ואין, של מלא וריק של חסר ושל מסופק היא חוויה של תחושות מעגליות שמלוות אותנו כל ימי חיינו גם הרגשות הבסיסיים שבאים בעקבות התהליך המעגלי הזה כמו דאגה, כעס, מתח, עצב, סיפוק, שובע, שמחה, רווחה הם תחושות מעגליות שתלויות זו בזו ומתעוררות אצלנו מתוך תרגול הרצון לשרוד על הצד הטוב ביותר לכן אנחנו כל הזמן בודקים את עצמנו בעזרת רגשותינו ביחס לחלל בתוכנו ולסובב אותנו.
 
אנחנו נולדנו לתוך מחזוריות אין סופית ואנחנו מתקשרים עם עצמנו ועם העולם באופן מחזורי.
נולדנו מתוך תהליך של חיים שהתחילו במחשבה שהפכה למציאות ומאז כל דבר בחיינו הוא חלק מתהליך ארוך בקצב הכי טבעי שיכול להיות,
כל ניסיון של האצה בתהליכים טבעיים, כל ניסיון של דחיקת הקץ רק יוביל להגברת תחושת החלל בקרבנו שתוביל לחיפוש אחר מילויו שיבילו למעשים לא מאוזנים שיפרו את האיזון בנו ובסביבה שלנו.
 
אנחנו נהנים ממזון שגדל בזמנו, ממזון רוחני וגופני שנולד מתהליכים טבעיים שלא דחקו בהם,
אנחנו מתמלאים באמת ממזון שלא הואץ בשום מאיץ, אנחנו חיים ממזון שגדל בעונתו.
זו תחושה רוחנית וגופנית כאחד, מזון טוב מדבר גם אל הנפש וגם אל הגוף,
זה נותן לנו השראה להיות בריאים יותר, להיות חזקים יותר כדי שנוכל לעבור את השלב ההתפתחותי הבא בזמנו.
כל שלב בחיים שלנו יכול להיות שלב התפתחותי מועיל וטוב עבורנו ועבור הסביבה שלנו.
כל דבר קשה שאנחנו חווים נועד בכדי לעורר אותנו לומר לאמא שלנו,
תודה אמא מכאן אני ממשיך לבד, מכאן אני קורא את התחושות שלי ואת החוויות שלי גם לבד, וגם בעזרת קרובים נוספים, אני אהיה קשוב לעצמי.
 
הדרך שאנחנו פוסעים בה היא האושר הגדול ביותר שאנחנו יכולים לחוות כאשר אנחנו פוסעים במסלול הפנימי ובקצב הטבעי שמוביל אותנו לקשב לחיים עצמם, 
הקשב עוזר לנו לחוות את החיים ולאחד את הרגשות לכדי חיים שנוצרים סביבנו ובתוכנו,
 
מתחילים בקרוב מחזור חדש,
אז מתחילים לאחל שנה טובה, עונה טובה, מחזור גידול טוב.
 
דרך חדשה טובה לכולם,
דוד וצוות האורגני

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שליחה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.