יוֹל זיגלבאום – יוֹל מלאכת ריפוי

דברים חדשים מרגשים אותי. לדוגמא, להכיר טעמים או ריחות חדשים זה חוויה מרעננת מחדשת ומעוררת השראה.

התרגשות שחוויתי לאחרונה כוללת היכרות עם אישה קוסמת, בעלת תפיסת עולם עמוקה ופשוטה, ברורה ורוחנית איתה הגעתי להסכמות והבנה משותפת שאנו צועדים בדרך משותפת – דרך שתכליתה ריפוי.

היכרות הזאת הותירה בי חותם של הערכה והזדהות ואני שמח להמליץ לכל מי שאולי זקוק לרענון, חיזוק, מיקוד או ריפוי עמוק ליצור עימה קשר. לפני 16 שנים, יוֹל זיגלבאום החלה לפתח את שיטת “תדר החיים”, שיטה שעוזרת לאנשים כבר לעלות על מסלול חיים של בריאות, שמחה, שפע ושגשוג. בעזרת מפגשים אישיים, הרצאות, סדנאות ומוצרים טבעיים בהתאמה אישית היא מחוללת פלאים , קוסמת כבר אמרתי?

יול כותבת:
"במהלך שנים על עבודה בקליניקה, גיליתי שהמכנה המשותף של רוב האנשים שסובלים מכאבים וקשיים בגוף הפיזי והרגשי – אנשים שחווים חסימות, תקיעויות, תחושה של החמצה וקושי במימוש הפוטנציאל שלהם ושנמצאים בחיפוש אחר היעוד והשליחות שלהם בעולם – הוא שהם התנתקו מה’שקע’ שמחבר אותם למקור הכח האישי שלהם.
כתוצאה מניתוק זה הם חווים תחושות של בדידות, נטישה, אובדן דרך, כעסים, חוסר חיבור לשפע, חוסר מימוש עצמי, חולשה, מחלות, מכאובים וקשיים פיזיים. בנוסף שמתי לב שלחוויית הניתוק יש קשר משמעותי לבחירות המזון שאותם אנשים עושים. פעם אחר פעם נוכחתי לראות כיצד אנשים ששינו את תזונתם לטבעונית, טבעית ומלאה באנרגיית חיים, השילו מעצמם דפוסי התנהגות וחשיבה מעכבים, מחלות, כאבים וקשיים, בהרבה יותר קלות מאלו שנצמדו למזונות מהחי ולאלו המעובדים…."

זה מרגש לפגוש שותפה לדרך ולחזון שרואה מזון כחלק כל כך חשוב וחיוני ממלאכת הריפוי הפיזי, הרגשי, התודעתי, האנרגטי והרוחי

"אדם שמכוון בכל הגופים שלו ומודע לכוחות שמניעים ומפעילים אותו, הרבה יותר קל לו להוציא את הדברים לפועל, וגם לזהות את המזונות שמשרתים אותו ושנכונים לגוף שלו לעומת אלו שלא"

שיטת הריפוי שיול מעניקה למטופליה נוגעת במקום שממנה מתחילה חוויית התקיעות ומכוונת אל הדרך להתרפא ולרפא בעזרת חיבור למקור ההיוּלי – למקום הראשוני שממנו הכל מתחיל. את השיטה הזו היא פיתחה לאחר שנים של לימודים אצל מיטב המורים ומתוך חקירה, לימוד, התבוננות והקשבה אינסופית.

צוות האורגני (שגם כן זכו בביקור) ואני מזמינים אתכם להשלים ולהעשיר את חווית המנוי השבועי מהאורגני ולהזמין לעצמכם פגישה אישית עם יול, להתחבר לרגע לכל הידע הזה, שנאסף במהלך השנים ובהווה ולזכות בארגז כלים עשיר ומגוון לשיפור איכות החיים.

ליצירת קשר עם יול

עדכונים אחרונים מהאורגני

לעדכונים שוטפים וכל מה שמעניין בעולם החקלאות האורגנית והבת-קיימא, נרשמים ומצטרפים למעגל החקלאים והצרכנים של האורגני.

האורגני מבטיח לשלוח רק דברים מעניינים ממש!