שלום,

הציפור באה לפרחים החדשים, היא רוצה להאביק אותם, או שבעצם היא רוצה לינוק דבש, זה נראה שהיעילות שבה היא עושה את זה שהיא יודעת בדיוק את המטרה שלה, היא עוברת במרץ בין פרח לפרח, טועמת, מריחה, דוגמת את רמת ההבשלה של הפרח מבלי לפגוע בו, ובינתיים היא מאביקה,

אנחנו בונים מכוניות וכבישים, טלפונים סלולריים, חלליות שיוצאות מהאטמוספרה, והציפור מאביקה במרץ.

הציפורים אומרות לנו שיש ייעוד, יש מטרה לכך שהגענו לכאן, הציפור רומזת לאדם בביקורה בגינתו, אתה האדם צריך לעשות תיקון בן אדם, לך המטרה הגדולה והנעלה ביותר, אתה מחבר את כל הייצורים החיים, בזכותך כולם מתקיימים על פני האדמה ובזכותך הם מוכחדים אחד אחד,

החרקים מתחילים לעופף באוויר, הם עוברים מפרח לפרח, מאביקים אותו, לוקחים לעצמם צוף אולי, הם מאביקים, ממש חיים על הפרח, מבלים עליו כמה שעות ועוברים לפרח אחר, החרקים אומרים לציפורים, ראינו שיש פרחים שאתם לא מגיעות אליהם, אנחנו נגיע, אנחנו נפיץ את האהבה של הטבע לפרחים בגדלים קטנים יותר.

תפוח פוגיואנחנו בני האדם, מחזיקים באוקיינוס של מידע שאנחנו שומרים קרוב לעצמנו, לנו יש פוליטיקה, לנו יש מצלמות ואנחנו מצלמים את החרקים, אנחנו קוראים להם מזיקים כי הם פוגעים לנו בצלחת.

החרקים אומרים לנו בשפה האוניברסלית שכולם מבינים, שהיא ההתנהגות הטבעית של כל הייצורים החיים עלי אדמות, הם אומרים לנו, חברים חרגתם, יש לכם משימה בדיוק כמו שלנו יש ואתם לא מבצעים אותה כמו שצריך, איזה פרחים אתם מאביקים? איך אתם דואגים שיהיה כאן יותר טוב לדור הבא שלכם ושלנו.

והאדם רואה את הביקורת של הטבע ומודאג, הוא יודע שעליו מוטלת המשימה ושהוא צריך להתעצם ולהתחזק, לעשות מתוך אהבה לכל הייצורים החיים וליקום, לשחרר את הביקורת שלו כלפי העולם ולהתחיל לעשות את המוטל עליו.

ירון שרמן

הנמלים אוספות את כל מה שהטבע משאיר על הרצפה עבורם, כל מה שיש לו עדיין ערכים תזונתיים לנמלה ולאדמה נכנס למעבה מערכת העיכול של העולם לעיכול ארוך טווח שמתחיל אצל הנמלה דרך האדמה ומסתיים אצל הצמחים החדשים.

והאדם חושב שיש לו זכות בחירה, האדם בודק למי הוא יבחר בבחירות הבאות, לאדם יש אוניות שלוקחות אותו רחוק מהאדמה לארץ רחוקה, למקום שהוא בחר ללכת.

הנמלים אומרות לנו בשפתן המושלמת, עוד לא אספתם את שלכם, את מה שהאדמה הותירה לשימושכם, עוד לא אספתם?
הנמלה באה לרמוז לנו, אתה האדם החכם מתעלם מהייעוד שלך, הכל האדמה משאירה לך, ואתה צריך לחבק אותה בזרועות פתוחות, להודות, ולממש את הייעוד שלך.

הדבורה לא צריכה הרבה, היא צריכה קצת לחות, אוויר, שמש וצוף, הדבורה המומחית מספר אחת בעולם לדאגה לדורות הבאים של הצמחים למען העולם כולו,

היא אומרת לנו, השמדת מארג החיים על פני האדמה שמנוהל על ידי בני האדם משפיע על כולנו, אבל אני סומכת עליכם בני האדם, אתם עוד תמלאו את הייעוד שלכם, זה בטבע שלכם, זה בטבע של כולנו.

לאדמה יש קול ואנחנו מכירים את הקול הזה, הוא מדבר אלינו, הוא בתוך הראש שלנו, אנחנו יודעים בדיוק איזה צמח אנחנו צריכים להאביק ומתי, אנחנו יודעים בדיוק מה בשבילנו ומה בשביל האחר, זו שפה פשוטה וקלה להבנה עד כדי כך שהשפה שלנו שאנחנו מדברים בה היא הרבה יותר מורכבת להבנה, את שפת האדמה לא צריך ללמוד היא השפה שטבועה בנו, אנחנו ילידי המקום זוהי שפת אימנו.

הטבע אומר לנו להתעודד, למלא את ייעודנו, ממקום של אהבה, הבנה ורצון טוב, בסבלנות, בחמלה, בסליחה, בראש ובראשונה עבורנו ואחר כך עבור הכל.

משנכנס האביב מרבים בשמחה.
בריאות והצלחה בדרך לייעודכם,
שלכם דוד עובדיה

ציטוט השבוע:

"השראה בטבע מקורה!
מה? מטוסים זה ציפורים, מסוקים זה חרקים מסוימים, אומנויות לחימה זה בעליי חיים שונים שמתנגשים זה בזה… יוגה זה בעלי חיים מתמתחים…
קומוניזם זה נמלים, קפיטליזם זה זאבים… דמוקרטיה זה עונת החיזור בטבע. קצב במוזיקה זה דפיקות הלב, ריקוד ושירה הם כשפת הטבע עצמה.
תלכו עם ירון שרמן למסע לקטות בעולם הירוק, שם יש השראה ישירה בשפע!"

נוט בר נתן, פירותני למופת מעורר השראה, פעיל חברתי ביוזמת האורגני.

הצטרפו אלינו
לחצו כאן להזמנה מחנות האורגני

תגובה אחת

 1. אח שלי זו שירה צרופה
  נגעת לי ללב
  וכיף לראות את התמונה של ירון
  ונוט הוא משהו מיוחד
  ושנים אני כבר חולמת להגיע לסיורים של ירון
  אולי תוציאו סיור מאורגן ללקוחות האורגני?!
  אוהבים אותכם כולנו!

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שליחה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.